Lärare

Agneta Eklund 
Internatföreståndare
agneta.eklund@afhs.nu
070-357 23 08

Eva-Lotta Kindblom Gustavsson
eva-lotta.kindblomgustavsson@afhs.nu
Lärare, möbellinjen
070-527 66 18

Lisette Larsson
Lärare, allmän kurs
lisette.larsson@afhs.nu

Tomas Marklund
Lärare, allmän kurs
tomas.marklund@afhs.nu
073-025 98 97

Leine Norén
Lärare, allmän kurs
leine.noren@afhs.nu
070-320 16 61

Malin Nyström
Lärare, möbellinjen
malin.nystrom@afhs.nu
073-044 56 26

Ewa Pettersson
Lärare, Insa och Etableringskurs
ewa.pettersson@afhs.nu

Elin Sharew
Lärare, svenska från dag ett
elin.sharew@afhs.nu
070-389 13 33

Barbro Stråmo 
Lärare, möbellinjen
barbro.stramo@afhs.nu
070-339 94 02

Matilda Wiklund 
Lärare, allmän kurs och Migrationskursen
matilda.wiklund@afhs.nu
0929-723 08
070-322 88 52

Maria Öqvist
Lärare, allmän kurs
Maria Öqvist
maria.oqvist@afhs.nu