Kontakta oss

Hitta en medarbetare

Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Hem » Kontakta oss

Älvsby folkhögskola

Nygrensvägen 28
942 33 Älvsbyn

Adress

Älvsby Folkhögskola
Nygrensvägen 28
942 33 Älvsbyn

Skolans Öppettider

Måndag-fredag kl 07.30-16.00

ReceptionENS ÖPPETTIDER

Måndag-torsdag: 8.00-15.00
Fredag: 8.00-14.00

Telefon

0929-723 00 växel
0929-723 30 reception
0929-723 21 restaurang

Journummer Vaktmästare

0929-723 15

Faktureringsadress

Swish

123 614 25 41

Administration

Marie Östlund

Marie Östlund

Reception

marie.ostlund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 30

Ulf Karlsson

Ulf Karlsson

Rektor

ulf.g.karlsson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 07

Louise Viklund

Louise Viklund

Administratör

louise.viklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 29

Lärare

Agneta Eklund

Agneta Eklund

Lärare allmän kurs

agneta.eklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 01

Annika Eriksson

Annika Eriksson

Lärare vårdbiträdesutbildningen

annika.eriksson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 02

Eva-Lotta Kindblom Gustavsson

Eva-Lotta Kindblom Gustavsson

Lärare möbellinjen

eva-lotta.kindblomgustavsson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 08

JONNA HOLMQVIST

JONNA HOLMQVIST

Lärare möbellinjen

jonna.holmqvist@alvsbyfolkhogskola.nu

070-368 02 12

Leine Norén

Leine Norén

Enhetsledare, lärare allmän kurs

leine.noren@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 23 eller 070-320 16 61

Lena Tougoumova

Lena Tougoumova

Lärare allmän kurs

lena.tougoumova@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 26

Lisette Larsson

Lisette Larsson

Lärare allmän kurs

lisette.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 11

Malin Nyström

Malin Nyström

Enhetsledare, lärare möbellinjen

malin.nystrom@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 25

Maria Öqvist

Maria Öqvist

Lärare allmän kurs

maria.oqvist@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 33

MARIANNE KORTESOJA

MARIANNE KORTESOJA

Lärare möbellinjen

marianne.kortesoja@alvsbyfolkhogskola.nu

070-292 00 34

Matilda Wiklund

Matilda Wiklund

Lärare och enhetsledare för kyrkliga kurser

matilda.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 32

Tomas Marklund

Tomas Marklund

Lärare allmän kurs

tomas.marklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 18

Kyrkteamet

Antti Miettinen

Antti Miettinen

Teolog och enhetsledare för kyrkliga kurser

antti.miettinen@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 19

Bo Eriksson

Bo Eriksson

Skolpräst och kursutvecklare för kyrkliga kurser

bo.eriksson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 03

Leif Wiklund

Leif Wiklund

Kursutvecklare för kyrkliga kurser

leif.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 28

Marianne Hellgren

Marianne Hellgren

Kursutvecklare för kyrkliga kurser, församlingspedagog

marianne.hellgren@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 16

Matilda Wiklund

Matilda Wiklund

Lärare och enhetsledare för kyrkliga kurser

matilda.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 32

Kultur

Johanna Borgenstål

Johanna Borgenstål

Kulturkonsulent

johanna.borgenstal@alvsbyfolkhogskola.nu

070-660 70 11

Monica Johansson

Monica Johansson

Kultur- och idrottskonsulent

monica.johansson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 05

Idrott

Claes Turesson

Claes Turesson

Idrottskonsulent

claes.turesson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 34

Monica Johansson

Monica Johansson

Kultur- och idrottskonsulent

monica.johansson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 05

Rikard Larsson

Rikard Larsson

Idrottskonsulent

rikard.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-372 39 70

Restaurang

Restaurang
0929-723 21
Maila oss

Erika Carlberg

Erika Carlberg

Enhetsledare restaurang

koket@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 34

Ketsara Raksajit

Ketsara Raksajit

Kock

koket@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 34

Margareta Karlsson

Margareta Karlsson

Ekonomibiträde

koket@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 21

Fastighet och service

Jourtelefon vaktmästare
0929-723 15

Johannes Wiklund

Johannes Wiklund

Enhetsledare Fastighet och service

johannes.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 31

Koba Gureshidze

Koba Gureshidze

Vaktmästare

koba.gureshidze@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 04

Micael Larsson

Micael Larsson

Vaktmästare

micael.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 12

Mona Larsson

Mona Larsson

Lokalvårdare

mona.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 14

Susanne Jonsson

Susanne Jonsson

Lokalvårdare

susanne.jonsson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 06