Johannes Wiklund

Enhetsledare Fastighet och service
Hem » Medarbetare » Johannes Wiklund

Befattning

Enhetsledare Fastighet och service

Telefonnummer

070-688 48 38

Fler medarbetare

Erika Carlberg

Erika Carlberg

Enhetsledare restaurang

restaurang@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 21 eller 070-664 03 88

Mikael Nyberg

Mikael Nyberg

Lärare möbellinjen

mikael.nyberg@alvsbyfolkhogskola.se

070-624 01 98

Marie Östlund

Marie Östlund

Reception

marie.ostlund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 30

Ulf Karlsson

Ulf Karlsson

Rektor

ulf.g.karlsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-370 20 41

Matilda Wiklund

Matilda Wiklund

Lärare allmän kurs, kursutvecklare internationella utbildningar

matilda.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

070-322 88 52

Malin Lundman

Malin Lundman

Lärare vårdbiträdesutbildningen

malin.lundman@alvsbyfolkhogskola.nu

070-527 66 18

Eva-Lotta Kindblom Gustavsson

Eva-Lotta Kindblom Gustavsson

Lärare möbellinjen

eva-lotta.kindblomgustavsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-527 66 18

Agneta Eklund

Agneta Eklund

Lärare allmän kurs

agneta.eklund@alvsbyfolkhogskola.nu

070-357 23 08

Annika Eriksson

Annika Eriksson

Lärare vårdbiträdesutbildningen

annika.eriksson@alvsbyfolkhogskola.nu

073-827 58 35

Mona Larsson

Mona Larsson

Lokalvårdare

mona.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-233 66 68

Susanne Jonsson

Susanne Jonsson

Lokalvårdare

susanne.jonsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-559 33 95

Monica Johansson

Monica Johansson

Kultur- och idrottskonsulent

monica.johansson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-567 40 99