Medarbetare

Hitta en medarbetare

Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Administration

Marie Östlund

Marie Östlund

Reception

marie.ostlund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 30

Ulf Karlsson

Ulf Karlsson

Rektor

ulf.g.karlsson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 07

Louise Viklund

Louise Viklund

Administratör

louise.viklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 29

Lärare

JONNA HOLMQVIST

JONNA HOLMQVIST

Lärare möbellinjen

jonna.holmqvist@alvsbyfolkhogskola.nu

070-368 02 12

MARIANNE KORTESOJA

MARIANNE KORTESOJA

Lärare möbellinjen

marianne.kortesoja@alvsbyfolkhogskola.nu

070-292 00 34

Matilda Wiklund

Matilda Wiklund

Lärare och enhetsledare för kyrkliga kurser

matilda.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 32

Eva-Lotta Kindblom Gustavsson

Eva-Lotta Kindblom Gustavsson

Lärare möbellinjen

eva-lotta.kindblomgustavsson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 08

Agneta Eklund

Agneta Eklund

Lärare allmän kurs

agneta.eklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 01

Annika Eriksson

Annika Eriksson

Lärare vårdbiträdesutbildningen

annika.eriksson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 02

Malin Nyström

Malin Nyström

Enhetsledare, lärare möbellinjen

malin.nystrom@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 25

Lena Tougoumova

Lena Tougoumova

Lärare allmän kurs

lena.tougoumova@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 26

Lisette Larsson

Lisette Larsson

Lärare allmän kurs

lisette.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 11

Leine Norén

Leine Norén

Enhetsledare, lärare allmän kurs

leine.noren@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 23 eller 070-320 16 61

Maria Öqvist

Maria Öqvist

Lärare allmän kurs

maria.oqvist@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 33

Tomas Marklund

Tomas Marklund

Lärare allmän kurs

tomas.marklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 18

Skolpräst

Inga resultat hittades

Sidan du begärde kunde inte hittas. Försök förfina din sökning eller använd navigeringen ovan för att lokalisera inlägget.

Kyrkteamet

Marianne Hellgren

Marianne Hellgren

Kursutvecklare för kyrkliga kurser, församlingspedagog

marianne.hellgren@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 16

Matilda Wiklund

Matilda Wiklund

Lärare och enhetsledare för kyrkliga kurser

matilda.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 32

Bo Eriksson

Bo Eriksson

Skolpräst och kursutvecklare för kyrkliga kurser

bo.eriksson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 03

Antti Miettinen

Antti Miettinen

Teolog och enhetsledare för kyrkliga kurser

antti.miettinen@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 19

Leif Wiklund

Leif Wiklund

Kursutvecklare för kyrkliga kurser

leif.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 28

Kultur

Johanna Borgenstål

Johanna Borgenstål

Kulturkonsulent

johanna.borgenstal@alvsbyfolkhogskola.nu

070-660 70 11

Monica Johansson

Monica Johansson

Kultur- och idrottskonsulent

monica.johansson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 05

Idrott

Rikard Larsson

Rikard Larsson

Idrottskonsulent

rikard.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-372 39 70

Monica Johansson

Monica Johansson

Kultur- och idrottskonsulent

monica.johansson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 05

Claes Turesson

Claes Turesson

Idrottskonsulent

claes.turesson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 34

Lokalvårdare

Inga resultat hittades

Sidan du begärde kunde inte hittas. Försök förfina din sökning eller använd navigeringen ovan för att lokalisera inlägget.

Restaurang

Restaurangköket
0929-723 21
koket@afhs.nu

Ketsara Raksajit

Ketsara Raksajit

Kock

koket@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 34

Erika Carlberg

Erika Carlberg

Enhetsledare restaurang

koket@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 34

Margareta Karlsson

Margareta Karlsson

Ekonomibiträde

koket@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 21

Vaktmästare

Jourtelefon vaktmästare
070-308 12 25

Mona Larsson

Mona Larsson

Lokalvårdare

mona.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 14

Susanne Jonsson

Susanne Jonsson

Lokalvårdare

susanne.jonsson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 06

Micael Larsson

Micael Larsson

Vaktmästare

micael.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 12

Koba Gureshidze

Koba Gureshidze

Vaktmästare

koba.gureshidze@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 04

Johannes Wiklund

Johannes Wiklund

Enhetsledare Fastighet och service

johannes.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 31