Medarbetare

Hitta en medarbetare

Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Administration

Marie Östlund

Marie Östlund

Reception

marie.ostlund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 30 samt 070-327 13 30

Ulf Karlsson

Ulf Karlsson

Rektor

ulf.g.karlsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-370 20 41

Louise Viklund

Louise Viklund

Administratör

louise.viklund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 09

Carina Lundgren

Carina Lundgren

Administratör

carina.lundgren@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 30 samt 070-327 13 30

Leif Wiklund

Leif Wiklund

Kursutv kyrkliga utbildningar, kommunikatör

leif.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

073-817 40 40

Elin Sharew

Elin Sharew

Lärare allmän kurs, kommunikatör

elin.sharew@alvsbyfolkhogskola.nu

070-389 13 33

Lärare

Matilda Wiklund

Matilda Wiklund

Lärare allmän kurs, kursutvecklare internationella utbildningar

matilda.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

070-322 88 52

Malin Lundman

Malin Lundman

Lärare vårdbiträdesutbildningen

malin.lundman@alvsbyfolkhogskola.nu

070-527 66 18

Eva-Lotta Kindblom Gustavsson

Eva-Lotta Kindblom Gustavsson

Lärare möbellinjen

eva-lotta.kindblomgustavsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-527 66 18

Agneta Eklund

Agneta Eklund

Lärare allmän kurs

agneta.eklund@alvsbyfolkhogskola.nu

070-357 23 08

Annika Eriksson

Annika Eriksson

Lärare vårdbiträdesutbildningen

annika.eriksson@alvsbyfolkhogskola.nu

073-827 58 35

Malin Nyström

Malin Nyström

Lärare möbellinjen

malin.nystrom@alvsbyfolkhogskola.nu

073-044 56 26

Lena Tougoumova

Lena Tougoumova

Lärare allmän kurs

lena.tougoumova@alvsbyfolkhogskola.nu

073-054 11 45

Lisette Larsson

Lisette Larsson

Lärare allmän kurs

lisette.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-255 58 43

Leine Norén

Leine Norén

Enhetsledare, lärare allmän kurs

leine.noren@alvsbyfolkhogskola.nu

070-320 16 61

Maria Öqvist

Maria Öqvist

Lärare allmän kurs

maria.oqvist@alvsbyfolkhogskola.nu

070-224 77 54

Tomas Marklund

Tomas Marklund

Lärare allmän kurs

tomas.marklund@alvsbyfolkhogskola.nu

073-025 98 97

Barbro Stråmo

Barbro Stråmo

Enhetsledare, lärare möbellinjen

barbro.stramo@alvsbyfolkhogskola.nu

070-339 94 02

Skolpräst

Inga resultat hittades

Sidan du begärde kunde inte hittas. Försök förfina din sökning eller använd navigeringen ovan för att lokalisera inlägget.

Kyrkteamet

Matilda Wiklund

Matilda Wiklund

Lärare allmän kurs, kursutvecklare internationella utbildningar

matilda.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

070-322 88 52

Bo Eriksson

Bo Eriksson

Skolpräst, kursutvecklare och lärare

bo.eriksson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-290 98 75

Antti Miettinen

Antti Miettinen

Teolog, kursutvecklare

Inger Nilsson

Inger Nilsson

Enhetsledare, kursutvecklare, samtalsterapeut, arbetshandledare

inger.nilsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-316 82 78

Leif Wiklund

Leif Wiklund

Kursutv kyrkliga utbildningar, kommunikatör

leif.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

073-817 40 40

Kultur

Monica Johansson

Monica Johansson

Enhetsledare kultur och idrott

monica.johansson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-567 40 99

Eva Lestander

Eva Lestander

Konstkonsulent

eva.lestander@alvsbyfolkhogskola.nu

070-530 84 80

Idrott

Monica Johansson

Monica Johansson

Enhetsledare kultur och idrott

monica.johansson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-567 40 99

Claes Turesson

Claes Turesson

Idrottskonsulent

claes.turesson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-397 56 46

Lokalvårdare

Inga resultat hittades

Sidan du begärde kunde inte hittas. Försök förfina din sökning eller använd navigeringen ovan för att lokalisera inlägget.

Restaurang

Restaurangköket
0929-723 21
koket@afhs.nu

Maria Tyni

Maria Tyni

Kock

koket@alvsbyfolkhogskola.nu

070-654 24 88

Victoria Nordlund

Victoria Nordlund

Ekonomibiträde

koket@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 21

Margareta Karlsson

Margareta Karlsson

Ekonomibiträde

koket@alvsbyfolkhogskola.nu

070-656 36 18

Anna-Karin Sundman

Anna-Karin Sundman

Enhetsledare köket

koket@alvsbyfolkhogskola.nu

072-718 23 67

Vaktmästare

Jourtelefon vaktmästare
070-308 12 25

Benny Persson

Benny Persson

Vaktmästare

info@alvsbyfolkhogskola.se

0929-723 30

Mona Larsson

Mona Larsson

Lokalvårdare

mona.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-233 66 68

Susanne Jonsson

Susanne Jonsson

Lokalvårdare

susanne.jonsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-559 33 95

Micael Larsson

Micael Larsson

Vaktmästare

micael.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-555 57 31

Koba Gureshidze

Koba Gureshidze

Vaktmästare

koba.gureshidze@alvsbyfolkhogskola.nu

070-785 94 49

Johannes Wiklund

Johannes Wiklund

Enhetsledare Fastighet och service

johannes.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

070-688 48 38