Medarbetare

Hitta en medarbetare

Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Administration

Marie Östlund

Marie Östlund

Reception

marie.ostlund@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 30

Ulf Karlsson

Ulf Karlsson

Rektor

ulf.g.karlsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-370 20 41

Eva Lestander

Eva Lestander

Konstkonsulent, kommunikatör

eva.lestander@alvsbyfolkhogskola.nu

070-530 84 80

Louise Viklund

Louise Viklund

Administratör

louise.viklund@alvsbyfolkhogskola.nu

073-025 96 48

Carina Lundgren

Carina Lundgren

Administratör

carina.lundgren@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 30

Leif Wiklund

Leif Wiklund

Kursutv kyrkliga utbildningar, kommunikatör

leif.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

073-817 40 40

Lärare

Mikael Nyberg

Mikael Nyberg

Lärare möbellinjen

mikael.nyberg@alvsbyfolkhogskola.se

076-126 64 86

Matilda Wiklund

Matilda Wiklund

Lärare allmän kurs, kursutvecklare internationella utbildningar

matilda.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

070-322 88 52

Malin Lundman

Malin Lundman

Lärare vårdbiträdesutbildningen

malin.lundman@alvsbyfolkhogskola.nu

070-278 57 37

Eva-Lotta Kindblom Gustavsson

Eva-Lotta Kindblom Gustavsson

Lärare möbellinjen

eva-lotta.kindblomgustavsson@alvsbyfolkhogskola.nu

076-126 45 03

Agneta Eklund

Agneta Eklund

Lärare allmän kurs

agneta.eklund@alvsbyfolkhogskola.nu

070-357 23 08

Annika Eriksson

Annika Eriksson

Lärare vårdbiträdesutbildningen

annika.eriksson@alvsbyfolkhogskola.nu

073-827 58 35

Malin Nyström

Malin Nyström

Enhetsledare, lärare möbellinjen

malin.nystrom@alvsbyfolkhogskola.nu

076-126 67 13

Lena Tougoumova

Lena Tougoumova

Lärare allmän kurs

lena.tougoumova@alvsbyfolkhogskola.nu

073-425 62 16

Lisette Larsson

Lisette Larsson

Lärare allmän kurs

lisette.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-255 58 43

Leine Norén

Leine Norén

Enhetsledare, lärare allmän kurs

leine.noren@alvsbyfolkhogskola.nu

070-320 16 61

Maria Öqvist

Maria Öqvist

Lärare allmän kurs

maria.oqvist@alvsbyfolkhogskola.nu

073-026 05 32

Tomas Marklund

Tomas Marklund

Lärare allmän kurs

tomas.marklund@alvsbyfolkhogskola.nu

073-025 98 97

Skolpräst

Inga resultat hittades

Sidan du begärde kunde inte hittas. Försök förfina din sökning eller använd navigeringen ovan för att lokalisera inlägget.

Kyrkteamet

Matilda Wiklund

Matilda Wiklund

Lärare allmän kurs, kursutvecklare internationella utbildningar

matilda.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

070-322 88 52

Bo Eriksson

Bo Eriksson

Skolpräst, kursutvecklare och lärare

bo.eriksson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-290 98 75

Antti Miettinen

Antti Miettinen

Teolog, kursutvecklare

antti.miettinen@alvsbyfolkhogskola.nu

076-109 26 16

Inger Nilsson

Inger Nilsson

Enhetsledare, kursutvecklare, samtalsterapeut, arbetshandledare

inger.nilsson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-316 82 78

Leif Wiklund

Leif Wiklund

Kursutv kyrkliga utbildningar, kommunikatör

leif.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

073-817 40 40

Kultur

Monica Johansson

Monica Johansson

Kultur- och idrottskonsulent

monica.johansson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-567 40 99

Eva Lestander

Eva Lestander

Konstkonsulent, kommunikatör

eva.lestander@alvsbyfolkhogskola.nu

070-530 84 80

Idrott

Monica Johansson

Monica Johansson

Kultur- och idrottskonsulent

monica.johansson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-567 40 99

Claes Turesson

Claes Turesson

Idrottskonsulent

claes.turesson@alvsbyfolkhogskola.nu

070-397 56 46

Lokalvårdare

Inga resultat hittades

Sidan du begärde kunde inte hittas. Försök förfina din sökning eller använd navigeringen ovan för att lokalisera inlägget.

Restaurang

Restaurangköket
0929-723 21
koket@afhs.nu

Erika Carlberg

Erika Carlberg

Enhetsledare restaurang

restaurang@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 21 eller 070-664 03 88

Margareta Karlsson

Margareta Karlsson

Ekonomibiträde

restaurang@alvsbyfolkhogskola.nu

0929-723 21

Vaktmästare

Jourtelefon vaktmästare
070-308 12 25

Mona Larsson

Mona Larsson

Lokalvårdare

mona.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

073-025 77 64

Susanne Jonsson

Susanne Jonsson

Lokalvårdare

susanne.jonsson@alvsbyfolkhogskola.nu

076-125 57 65

Micael Larsson

Micael Larsson

Vaktmästare

micael.larsson@alvsbyfolkhogskola.nu

076-126 42 61

Koba Gureshidze

Koba Gureshidze

Vaktmästare

koba.gureshidze@alvsbyfolkhogskola.nu

076-127 25 95

Johannes Wiklund

Johannes Wiklund

Enhetsledare Fastighet och service

johannes.wiklund@alvsbyfolkhogskola.nu

076-126 83 55